Programy dla kobiet w ciąży


W tym magicznym czasie, jakim jest ciąża, każda kobieta potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji; jej skóra wymaga nawilżania, a ciało odprężania. W pierwszym trymestrze ciąży nie zalecane są skomplikowane zabiegi na ciało, jednak nawet w tym czasie Mama może zapewnić sobie komfort i ulgę w różnych dolegliwościach. Należy pamiętać, że odpowiednia pielęgnacja ciała i dbałość o aktywność fizyczną w czasie ciąży zapewni łatwiejszy poród i szybszy powrót do formy po porodzie.

Na pierwsze trzy miesiące ciąży polecamy masaże z użyciem oliwki dla niemowląt, zapewniające długotrwałe odprężenie, amortyzację kręgosłupa i stawów, zapobiegające utracie elastyczności skóry, żylakom, cellulitowi, rozstępom.

Na kolejne miesiące ciąży – proponujemy zabiegi z użyciem dermokosmetyków PALMER’S, polecanych także do kompleksowej pielęgnacji wyjątkowo wrażliwej skóry niemowląt i dzieci. PALMER’S działa prewencyjnie i redukuje takie niekorzystne objawy jak rozstępy, podrażnienia, cellulit, suchość skóry.

MASAŻ RELAKSACYJNY STÓP – przy użyciu naturalnych, nieinwazyjnych olejków wykonujemy relaksacyjny masaż stóp, poprawiający przepływ krwi – co z kolei pobudza około 72000 nerwów znajdujących się na podeszwie stopy – zapobiegający żylakom, odciążający, wzmacniający mięśnie

MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA – z użyciem naturalnej oliwki dla niemowląt w pierwszych trzech miesiącach ciąży, w kolejnych – z użyciem dermokosmetyków PALMER’S, masaż odprężający, ułatwiający naukę prawidłowego rytmu oddechowego, działający uealastyczniająco na skórę całego ciała, zapobiegający powstawaniu żylaków, rozstępów

MASAŻ PLECÓW I KARKU – znoszący napięcia i stres, kumulujace się najczęściej właśnie w okolicy karku, działający ochronnie dla kręgosłupa, który będzie musiał poradzić sobie z dodatkowymi kilogramami, wygładzający skórę, leczniczo – relaksacyjny, na bazie dermokosmetyków PALMER’S 

MASAŻ POJĘDRNIAJĄCY UD, POŚLADKÓW, BIODER I RAMION – przy optymalnie przebiegającej ciąży i po konsultacji z lekarzem prowadzącym – rewelacyjny zabieg pojędrniający obszary ciała najbardziej narażone na wiotczenie w ciąży (brzuszka nie masujemy – ta przyjemność jest pozostawiana dla samej Mamy) 

Kiedy Nowe Życie buduje się z części Ciebie – wymagasz specjalnej pielęgnacji.

Każda z nas jest inna – pomożemy dobrać indywidualne zabiegi 🙂

Moj Drogie Mamy – jest Was ze mna coraz więcej. Bardzo się cieszę, że zmieniamy stereotyp kobiety ciężarnej – wielkiej, objedzonej i z odrostami 🙂 Wy jesteście piękne, zadbane, świadome. 

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.