Usuwanie toksyn i pobudzenie metabolizmu bańką chińską

Praktyczne stosowanie baniek chińskich jest tak stare jak chińska medycyna (która liczy sobie około 3000 lat). Bańki, w zależności od tego, czy przystawione w konkretnej okolicy ciała, czy wykorzystane do masażu ciała, leczą następujące schorzenia: nadciśnienie tętnicze, astmę, hemoroidy, czyraki, dolegliwości żołądkowe, impotencję schorzenia stawów, bóle mięśniowe, infekcje, przeziębienia, stany zapalne ścięgien. Gumowe bańki chińskie to najnowocześniejsze osiągnięcie chińskiej medycyny naturalnej. Dzięki wywołanemu efektowi zasysania, zainicjowany zostaje silniejszy przepływ krwi i płynów ustrojowych, który z kolei usprawnia usuwanie toksyn z ustroju i wzmaga – nawet na kilka godzin po zabiegu – tempo przemiany materii.
Masaż bańką chińską to także rewelacyjny sposób na szybką redukcję cellulitu. Pobudza krążenie krwi, ujędrnia skórę i pomaga usunąć zbędne produkty przemiany materii i toksyn z organizmu.
Polecamy:

ZABIEG BAŃKĄ CHIŃSKA NA TRZY WYBRANE PARTIE CIAŁA (np. brzuch, uda i pośladki albo brzuch, ramiona i biodra) – zabieg polega na masażu bańką chińską, przystawianiu baniek w odpowiednich punktach akupunkturowych ciała
 
ZABIEG BAŃKĄ CHIŃSKĄ NA CAŁE CIAŁO – polega na masażu bańką chińską, przystawianiu baniek w odpowiednich punktach akupunkturowych ciała.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.